TurkNet ADSL'den 1Mb fiyatına 8Mb

İSTANBUL - Türkiye’nin en büyük bağımsız İnternet Servis Sağlayıcısı TurkNet ADSL, birinci yaşını hız standartlarını değiştiren bir kampanyayla kutluyor. Yüksek performanslı ADSL hizmetini en ekonomik fiyatlarla veren TurkNet, Hızlı İnternet Kampanyası kapsamında kullanıcılarının 8Mb’ye kadar bağlanabilecekleri en yüksek hızdaki internet erişimini 1 Mb fiyatına sunuyor.
Yüksek hızda ve kalitedeki ADSL hizmetini en ekonomik fiyatlarla veren TurkNet, kendi güçlü IP omurgası üzerinden tüm kullanıcılarına 8Mb/sn’ye kadar bağlanabilecekleri en yüksek hızdaki internet erişimini 1 Mb/sn fiyatına sunuyor. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar artık hızdan bağımsız hale geliyor ve sadece kota belirliyorlar. 

Üç farklı seçenek
4 GB kotalı, 6 GB kotalı ve kotasız olmak üzere üç farklı seçenekten oluşan kampanya kapsamında TurkNet, tüm kullanıcılarını 8 Mb/sn’ye kadar bağlanabilecekleri en yüksek hızda internete bağlıyor. TurkNet’in ADSL abonelerine sunduğu fırsatlar bununla da bitmiyor. TurkNet, A Tipi Telefon Hizmetinden yararlanarak yüzde 95’e varan indirimler elde eden abonelerine bir de 2 ay boyunca 30 dakikalık ücretsiz telefon görüşmesi hediye ediyor. (Radikal)