Tüzmen'den 4 gol birden

Su sporlarındaki başarısını futbolda da ortaya koyan ve 4 gol atan Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, "Bizler, Türkiye'yi 160 milyar dolarlık dış ticaret hacmine ulaştıran kadroyuz" dedi.

ANKARA - Su sporlarındaki başarısını futbolda da ortaya koyan ve 4 gol atan Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, "Bizler, Türkiye'yi 160 milyar dolarlık dış ticaret hacmine ulaştıran kadroyuz" dedi. Dış Ticaret Müsteşarlığı'nın (DTM) Geleneksel 11. Halı Saha Turnuvası'na katılan Tüzmen, formasını giydiği takımın 7-2 kazandığı karşılaşmada, 4 gol atttı. Takım arkadaşlarının biraz da kendisi için çalıştığını ifade eden Devlet Bakanı Tüzmen, şunları söyledi:
"Bizler, Türkiye'yi 160 milyar dolarlık dış ticaret hacmine ulaştıran kadroyuz. Tek başına kimse bir şey yapamaz. Bu bir takım oyunudur ve biz de takım oyunu oynuyoruz. Bu yıl inşallah 70 milyar dolar tutarında ihracat yapacağız. Ocaktan bu yana yüzde 24'lük ihracat artışımız var. Kondisyonumuz yerinde. Türkiye'yi çok daha güzel günlere hep birlikte götüreceğiz." Ailece Galatasaray taraftarı olduklarını da dile getiren Kürşad Tüzmen, 100. yılda şampiyonluk yaşamak istediklerini sözlerine ekledi.