TV, klima ve DVD'yi çalıştıran telsiz telefon

TV, klima ve DVD'yi çalıştıran telsiz telefon
TV, klima ve DVD'yi çalıştıran telsiz telefon

Laxon telefonlar Türk Telekom bayiilerinden aylık 5 TL?den 24 ay taksitle alınabiliyor.

İSTANBUL - Türk Telekom, düzenlediği kampanyayla müşterilerine hem telefon hem de kumanda işlevlerini gören Laxon Slender’a, hiçbir peşinat ödemeden sahip olma imkânı sağladığını açıkladı.
Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, şirketin, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak hedefiyle başladığı ‘Rahatt’ kampanyasına Türkiye’nin ilk uzaktan kumanda işlevi gören kablosuz (Dect) telefonu ile devam ettiği belirtildi. Laxon Slender dect telefonun, evdeki televizyon, klima, DVD ve ses sistemi dahil olmak üzere aynı anda dört farklı cihazı kumanda edebilme özelliğine sahip olduğuna işaret edilen açıklamada, hem telefon hem de kumanda işlevini sağlayan ürünün Türk Telekom bayii ve ofislerinde aylık 5 TL’den 24 ay taksitle satışa sunulduğu duyuruldu. Evdeki kumanda kirliliğine son veren kablosuz telefonun, cep telefonlarına kısa mesaj gönderme, renkli 65K ışıklı ekran, arama engelleme ve transferi, konferans, bebek izleme, 60 isimli telefon defteri gibi özelliklerinin yanı sıra çoklu dil seçeneği de sunduğu belirtildi.
92 saat bekleme ve 10 saat konuşma süresi olan Laxon telefonlar, 300 metre açık ve 50 metre kapalı, uzaktan kumanda olarak kullanıldığında ise 15 metre kapsama alanına sahip. (Radikal)