VakıfBank 55'inci yaşını 'özel kredi'yle kutluyor

VakıfBank 55'inci yaşını 'özel kredi'yle kutluyor
VakıfBank 55'inci yaşını 'özel kredi'yle kutluyor

VakıfBank Genel Müdürü Bilal Karaman, 55 yılda bankalarına olan güvenin hiç azalmadığını söyledi.

VakıfBank, 5 Mayıs'a kadar 20 bin TL limitli krediyi, aylık 1.55 faiz oranı ve 60 ay vadeyle veriyor. Ayrıca VakıfBank kredi kartı ile alışveriş yapan talihli 55 kişiye 5 bin 555 TL'lik puan

İSTANBUL - 13 Nisan 1954’te faaliyete geçen VakıfBank, kuruluşunun 55’inci yılını çok özel fırsatların sunulduğu iki kampanyayla kutluyor. ‘55’inci Yıla Özel Taksitli İhtiyaç Kredi Kampanyası’ ile müşterilerin nakit ihtiyaçları uygun şartlarla karşılanırken, VakıfBank kredi kartıyla alışveriş yapan talihli 55 kişiye de 5555 TL değerinde Worldpuan hediye ediliyor.
5 Mayıs’a kadar  geçerli olan kampanyada 20 bin TL limitli kredi, aylık 1.55 faiz oranı ve 60 ay vadeyle alınabiliyor. 10 bin TL’lik kredi için dosya, istihbarat, haberleşme ve yasal vergiler dahil 367.50 TL’lik masraf alınıyor. 55’inci Yıla Özel Kredi Kampanyası’ndan tüm ücretliler, emekliler ve serbest meslek sahipleri yararlanabiliyor ve başvurularda kefil istenmiyor. Kredi için, başvuru formu, kimlik belgesi, gelir belgesi (kira kontratı, mevduat hesap cüzdanı vs.) ve adresi teyit eden bir belge ile herhangi bir VakıfBank şubesine başvurmak yeterli oluyor. Ayrıca maaşını VakıfBank’tan alan müşterilerden herhangi bir ilave belge talep edilmiyor. 13 Nisan-13 Mayıs 2009 arasında VakıfBank Kredi Kartı ile alışveriş yapan 55 kişiye 5555 TL’lik Worldpuan hediye dağıtılıyor.
Kampanya süresince VakıfBank Kredi Kartı ile toplamda yapılacak her 55 TL’lik alısveriş, kart sahibine bir çekiliş hakkı kazandırıyor. Talihliler 22 Mayıs’ta duyurulacak.
VakıfBank Genel Müdürü Bilal Karaman şu açıklamayı yaptı: “55 yılda dünyada çok şey değişti. Siyasal, sosyal, iktisadi yapımızda çok şey değişti. Görünen o ki bu değişim, daha büyük bir hızla devam edecek.
VakıfBank, 55 yıldır bu değişimlere hem tanıklık etti, hem de bu değişimlerin bir parçası oldu. Bu süreçte değişmeyen en önemli şey Vakıfbank’ın bankacılık hizmetlerini sürdürürken aynı zamanda ülkesine karşı duyduğu büyük sorumluluktu. Müşterilerimizin de 55 yıldır VakıfBank’a güveni hiç değişmedi. Önümüzdeki yıllarda da bu güveni vermeye ve hak etmeye devam edeceğiz.” (Radikal)