Vanlı öğrenciler için koşacak

Vanlı öğrenciler için koşacak
Vanlı öğrenciler için koşacak
Turkcell'in Van'da yaşanan depremler sonrası, MEB himayesinde ve TEV işbirliğinde başlattığı 'Van İçin Türkiye Kumbarası' projesi için farklı kanallardan bağış toplanmaya devam ediliyor

Çeşitli kurum ve bireylerin katkılarıyla 3 haftada 8 milyon lira üzerinde bağış toplanan Türkiye Kumbarası için Turkcell çalışanı gönüllüler, Runtalya Maratonu’nda koşacak ve kendilerini destekleyenleri Kumbara’ya katkıda bulunmaya davet edecek.
Van Şemsibey İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Selma Karakoç, pazar günü Antalya ’da gerçekleşecek ‘Runtalya Maratonu’nda ‘Van İçin Türkiye Kumbarası’na dikkat çekmek ve kendisini destekleyenlerin bağış yapması amacıyla koşacak. Maraton’da 45 farklı ülkeden gelecek sporcularla birlikte koşacak olan Karakoç, projenin reklam filminde de yer almış ve “Her gün mutlaka bir öğrencime sarılıyorum. Sarılmak birçok şeyi değiştiriyor. Çocuklarla birlikte iyileşmeye çalışıyoruz” sözleriyle tüm Türkiye’yi duygulandırmıştı.
Öte yandan Turkcell, 2012 Global Mobil Ödülleri’nde (2012 Global Mobile Awards) TıklaKonuş servisi ile ödül aldı. Turkcell’lilerin Facebook’ta birbirlerinin numarasını görmeye ya da numara çevirmeye gerek kalmadan tek tıklamayla sesli arama yapabilmelerini sağlayan TıklaKonuş servisi, Müşteriye Hizmet İçin En İyi Ürün veya Çözüm dalında beş büyük rakibini geride bırakarak birinci sıraya yerleşti.  ( Ekonomi Servisi)

bigPara.com