Versace deneyimlerini anlatmaya gelecek

Soysal Danışmanlık tarafından bu yıl 23-24 Kasım tarihlerinde, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan Uluslararası
İstanbul Perakende Konferansı, İstanbul Perakende Fuarı ve Perakende Güneşi Ödülleri'ni kapsayan Perakende Günleri birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.

İSTANBUL - Soysal Danışmanlık tarafından bu yıl 23-24 Kasım tarihlerinde, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan Uluslararası
İstanbul Perakende Konferansı, İstanbul Perakende Fuarı ve Perakende Güneşi Ödülleri'ni kapsayan Perakende Günleri birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.
Perakende Günleri 2005, bu yıl Santo Versace ve Dr. Clotaire Rapaille gibi konuşmacıları ağırlayacak. Moda endüstrisine imzasını atmış olan ve bir efsaneye dönüşen Versace imparatorluğunun başındaki isim Santo Versace, Versace deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. 250'yi aşkın ürün ve müşteri davranışının şifresini çözen Archetype Discoveries Worldwide Başkanı Dr. Clotaire Rapaille, kaliteden otomobile, giyimden yiyeceğe, farklı kavramlar ve ürünler için şifrelere, bunların nasıl çözülebileceğine yer verecek.
Türkiye'de beş yılda 1.2 milyar avroluk gayrimenkul yatırımı planlayan MDCTurkmall'un başkan yardımcısı Nico Veldhuis, sektörün inceliklerini aktaracak. Innovation Lideri Metro Group'un Future Store Proje Başkanı Gerd Wolfram, geleceğin alışveriş kavramını yaratmak üzere kurulan Future Store'un geleceğini anlatacak. Boyner Holding Murahhas Azası Cem Boyner ise 'Türkiye'deki Çin' kavramına, Avrupa Birliği ile 'yakaladığımız ve ıskaladığımız' fırsatlara değinecek.