Vestel PC'yi ekrana sığdırdı

Vestel PC'yi ekrana sığdırdı
Vestel PC'yi ekrana sığdırdı

İSTANBUL - Vestel’in yeni ürünü All In One PC ile bilgisayar kasaları tarihe karışıyor. Kasa içindeki tüm parçaların LCD monitörün içine yerleştirildiği Vestel All In One PC, dahili TV kartı sayesinde TV özelliğine de sahip.
Vestel’in çevre dostu ürünlerinin en yeni örneği olan Vestel All In One PC, Intel Atom işlemci teknolojisi sayesinde bugüne kadar alışılagelmiş tüm bilgisayarlardan daha düşük enerji tüketimi sağlıyor. Kasanın kapladığı yerden tasarruf etme imkânı sunan Vestel Al l In One PC, tüm bilgisayar fonksiyonlarını 19 inç’lik LCD monitörü içinde sunuyor. Duvara monte edilme özelliği bulunan Vestel All In One PC, az yer kapladığı için ofis ve evlerde istenen her yere kolaylıkla yerleştirilebiliyor.
Kompakt ürün, parlak siyah yüzeyi ile son derece şık bir görünüme sahip. Her detayında kullanım kolaylığının gözetildiği Vestel All In One PC, kablosuz klavyesi ve faresi sayesinde bilgisayarın farklı uzaklıklardan kontrol edilmesi ne imkân sağlıyor. Ayrıca, sessiz tasarımı ile bilgisayarın çalışma sesi neredeyse hiç duyulmuyor.

Kablolu TV izleniyor
Vestel All In One PC, TV kartı ile kablolu TV kanallarının rahatlıkla izlenmesini sağlıyor. Üründe bulunan 4 USB girişi çoklu bağlantı seçeneği sağlarken, çift dahili hoparlör sayesinde ayrı bir hoparlör sistemi bağlantısına ihtiyaç kalmıyor. Vestel All In One PC, Intel High Definition Audio teknolojisiyle yüksek kalitede ses çıkışı sağlıyor. 1440 X 900 çözünürlüğü sayesinde aynı anda birden fazla pencere kullanımıyla daha rahat çalışabilme imkânı sunan üründe Microsoft XP Starter Edition İşletim Sistemi ve Intel’in özel merkezi işlem ünitesi ATOM CPU bulunuyor. 

Televizyon kartı takılı
* 19” WXGA Panel (49 ekran)
*  Vista Starter Microsoft işletim sistemi
*  1440 X 900 Çözünürlük
*  Intel Atom N270 İşlemci teknolojisi (512K Cache, 1.60 GHz, 533 MHz FSB)
*  1.60 Ghz İşlemci Hızı
*  Orijinal Microsoft Vista Starter Edition Türkçe İşletim Sistemi
*  Full Piyano Özel Parlak Siyah Gövde
*  Parlak Özel Yüzey 
*  1 GB DDR2 RAM 
*  160 GB SATA Hard Disk (Sabit Disk) Kapasitesi
*  TV kartı
*  Bütünleşik Ekran Kartı
*  4 adet USB Girişi
*  Antivirüs programı
*  Ethernet (LAN) Girişi
*  Dahili Entegre Hoparlör
*  Wireless (kablosuz) Teknoloji
*  Enerji Tasarruflu Çalışma Sistemi
Kablosuz Klavye ve Mouse
*  Sessiz Tasarım 
*  12V DC Maksimum 70W 
*  TV tuner alıcısı özelliği sayesinde All In One PC ile kablolu yayınlar izlenebilir
*  Ayrıca, RF çıkışı olan tüm ürünler ile bağlantı yapılarak görüntü ve ses alınabilir
(Radikal)