vitrin

Mehmet Ali Ağa Konağı - Datça'da aslına uygun olarak restore edilen Mehmet Ali Ağa Konağı, bir turizm ve kültür merkezi haline getirildi.

Mehmet Ali Ağa Konağı - Datça'da aslına uygun olarak restore edilen Mehmet Ali Ağa Konağı, bir turizm ve kültür merkezi haline getirildi. 'Müze otel' olarak da adlandırılan mekânda özel 2 suit olmak üzere toplam 18 oda bulunuyor.

Hacı Şakir - Hacı Şakir Granülmatik, bebek cildinin hassasiyetine önem veren, katkı maddesi içermeyen, sentetik olmayan, saf ve doğal granül sabun ayrıcalığını sunuyor.

Avon - Bergamut, hurma, mandalin, çilek, beyaz çay, himalaya miski ve amber karışımlarının bir araya gelmesiyle oluşan Avon'un yeni kokusu I'mperfect EDT erkekler için üretildi.

Bellissima - Özel buğday proteinli formülüyle kadınların beğenisini kazanan Bellissima saç boyası, tek kullanımlık koruyucu önlük hediye ediyor.

Johnson&Johnson - Güzellik ve sağlık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Johnson&Johnson, piyasaya sunduğu AcuvueR AdvanceTM with
HydraclearTM Lens'i ile, kontak lens kullanımını çok daha pratik hale getiriyor.

STS - Türkiye pazarında ilk defa STS tarafından satışa sunulan Primera CD-DVD 'Publisher' ve 'Signature' cihazları sayesinde, istediğiniz dosyaları CD'ye yükledikten sonra üzerine size özel logo, metin, grafik veya fotoğraf kullanarak baskı yapabilir, sonra da hızlı bir şekilde otomatik olarak çoğaltabilirsiniz.