Vitrin

Lotus - Rahat giyinmeyi tarz olarak benimseyenler için Lotus, kot pantolondan kazağa kadar 1000 parçalık yeni bir koleksiyon hazırladı.

Lotus - Rahat giyinmeyi tarz olarak benimseyenler için Lotus, kot pantolondan kazağa kadar 1000 parçalık yeni bir koleksiyon hazırladı.

Koska - Helva üreticisi Koska, tek porsiyonluk tahin-pekmezi pratik ambalajı ile tüketicilerle buluşturuyor.

Prima - Ebeveynlerin ve anne baba adaylarının 0-30 ay arası bebeklerin gelişim evrelerini deneyimlemeleri ve bebeklerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlamalarını sağlamak amacıyla hayata geçirilen 'Prima Bebek Dünyası' 27 Eylül-9 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da ziyaretçileriyle buluşacak.

Pınar - Türkiye'nin ilk direkt kullanıma hazır beşamel sosu Pınar tarafından satışa sunuldu.

Beta - Ayakkabı sektöründe 32 yıllık tecrübeye sahip Beta, 1 Ekim-31 Aralık tarihleri arasında 350 YTL ve üzerinde alışveriş yapanlara 50 YTL'lik alışveriş çeki hediye ediyor.
Mayadrom - Yüzde 70'e varan indirimlerle, yerli ve yabancı birçok markanın outlet ürünlerini, 1-4 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan Mayadrom, 'Yakalaaa günleri'nde bulabilirsiniz.

Tang - Meyve aromalı içecek markası Tang'in düzenlediği Migros çekilişi sonuçlandı. Tang talihlisi, Ford Focus C-Max otomobilini aldı.

Mercan - Manisa Alaşehir'deki Tariş-Tat Rakı Fabrikası'nın ilk ürünü olan, geleneksel rakı özelliğindeki, tok ve yoğun içimli Mercan Türk Rakısı, market raflarındaki yerini aldı.

CarrefourSA - CarrefourSA, ramazan ayına özgü ürünlerin bulunduğu beş değişik seçenekli ramazan kolilerini satışa sundu. Ramazan kolilerinin fiyatı 9.99-45 YTL arasında değişiyor.

Catherine Arley - Far, ruj, allık, parlatıcı, maskara gibi ürünlerinden oluşan Silky Touch serisiyle Catherine Arley, kadınların makyaj yaparken ihtiyaç duyacağı her malzemeyi sunuyor. Orjinal keselerde satışa sunulan serideki ürünlerin fiyatları 6.4 YTL ile 17.5 YTL arasında değişiyor.