Vitrin

Çikolata severlere zengin ve farklı bir lezzet deneyimi yaşatan dolgulu çikolata Ece...

Ülker - Çikolata severlere zengin ve farklı bir lezzet deneyimi yaşatan dolgulu çikolata Ece, fındıklı ve antepfıstıklı çeşitleriyle Ülker tarafından tüketicinin beğenisine sunuldu.
İpragaz - İpragaz, Medline ve Promed işbirliği ile sektörde bir ilki gerçekleştirerek kampanya dahilinde tüm otogaz tüketicilerine yönelik 'Acil Sağlık Hizmeti' üyeliği başlatıyor. Üyelik hakkı, bir yıl boyunca devam edecek olan ve ilk başvuran 4 bin 444 kişinin yararlanabileceği bu kampanya, kuruluşundan bu yana dünya standartlarında acil sağlık hizmeti veren Medline'ın acil doktor ve kara ambulansı hizmeti, telefonla tıbbi danışmanlık hizmeti ile Promed'in anlaşmalı sağlık kurumlarındaki avantajlı hizmetlerinden oluşuyor.
Lotto - Sonbahar-Kış kreasyonuyla dikkat çeken spor giyim markası Lotto'nun en gözde modellerinden biri de Mida. Son derece esnek bir ayakkabı olan Mida, ayakta varlığını unutturacak kadar hafif bir yapıya sahip. Mida, yağışlı havalarda kaymayı önleyici özel tabana da sahip.
Rebul - Şeker Bayramı için özel bir hediye seti hazırlayan Rebul'un bu özel paketinde erkek parfüm ve deodoranı bulunuyor. Setlerin fiyatı 18.50-20 YTL arasında değişiyor.
Ramsey - Erkek giyim markası Ramsey, 15 Ocak'a kadar mağazalarından yapılacak her 100 YTL'lik alışveriş karşılığında, bir sonraki alışveriş için 20 YTL'lik indirim çeki veriyor. Nakit ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı da sağlayan Ramsey'de, tüm kredi kartı ile yapılan alışverişlere de 6 taksit uygulanıyor.
SevenHill - 2005-2006 Sonbahar-Kış Sezonu'nda 'Kış Oyunları' temasını işleyen hazır giyim markası SevenHill'de kadınlar için kaşmir hırkalar 32.95'ten, body'ler 29.95'ten başlayan fiyatlarla satılıyor. Erkek sweat shirt'lerin fiyatı 22.95'ten, gömleklerin 39.95 YTL'den başlıyor.
Orkid - On yıllık araştırma sonucunda kadınların ihtiyaçları doğrultusunda yeni Orkid Ultra Comfort geliştirildi. Yeni Orkid Ultra Comfort'ın paket dizaynı da yenilenerek daha modern ve kadınsı bir çizgi kazandırılmış.