Vitrin

Bal ve arıcılık sektörünün önde gelen markalarından BinbirÇiçek...

BinbirÇiçek - Bal ve arıcılık sektörünün önde gelen markalarından BinbirÇiçek, yayla veya çam balını satın alanlara balmumundan mum hediye ediyor.
Bioder - Bitkisel tüy azaltıcı kremi Bioder, yeni ürünü 250ml Bioder'ı 'Özel bir kutu, özel bir fiyat' sloganıyla satışa sundu. 250 ml'lik Bioder'in fiyatı 55 YTL.
Vivident -Yılbaşına özel renk ve desenlerde üretilen özel Vivident metal kutuların içinde Delete Extra bulunuyor. Bu kutular Vivident yeşil nane ve meyve sulu alanlara hediye veriliyor.
STS - Sagem marka cep telefonlarının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü STS, Sagem'in dört yeni modelini Türkiye pazarına sundu. Dört yeni modelden X6-2, yüksek ses kalitesine sahip MP3 çaları ile göz dolduruyor.
Coretech - Türk yazılım şirketi Core-tech'in geliştirdiği web tabanlı mağazacılık sistemi Diva, Türkiye'de toplam 12 çok katlı Latif Mağazası'nda kullanılmaya başladı.
Aras Cargo - Aras Cargo, armağanlı kargo gönderimi ve chip'li Aras Puantum Card uygulamasını hayata geçirdi. Aras Puantum Card'la kullanıcılar yaptıkları her gönderi ile puan kazanarak birbirinden farklı birçok hediye kazanabiliyor.
Uzay Kimya - Migros için Uzay Kimya tarafından üretilen plastik yüzey temizleyici, Migros raflarında satışa sunuldu.