Vitrin

Kraft'ın çikolatalı ürünler markası Milka, çikolataseverlerin beğenisini kazanan Luflee'nin sütlü...

Milka - Kraft'ın çikolatalı ürünler markası Milka, çikolataseverlerin beğenisini kazanan Luflee'nin sütlü, beyaz ve fındık ezmeliden oluşan yeni tatlarını piyasaya sundu.

Alo811 - Bu yıl birinci yaşını kutlayan Alo811, 30 Aralık 2005-17 Ocak 2006 tarihleri arasında 50 YTL'lik dolum yapan herkese bir saat ücretsiz konuşma hakkı kazandırıyor.

Ülker - Dondurma sektöründe hızla büyüyen Ülker Golf, yeni ürün Choxx'la iddialı. Choxx, tatlı ya da pasta yanında ya da tek başına ikram edilebilen, atıştırmalık ürünler gibi yenilen farklı bir lezzet.

Conrad İstanbul - 6-15 Ocak tarihleri arasında Conrad İstanbul'da geçerli olacak bayram paketinde iki kişilik konaklama bedeli gecelik 140 dolar olacak. Ayrıca beş gecelik rezervasyonlarda bir gece ücretsiz konaklama olanağı sunulacak.

Sabri Özel - Bayramlık giysi almak isteyenler için Sabri Özel mağazalarında yüzde 50'ye varan indirim ve kredi kartına altı taksit seçeneği sunuluyor. Sabri Özel, koleksiyonlarıyla hem kadın hem erkek tüketicilere hitap ediyor.
Seyrekoğlu - Osmanlı ve Grek medeniyetlerini birleştiren figürleri, amblemleri ve sembolleri çizimlerinde ağırlıklı olarak kullanan Seyrekoğlu Kuyumculuk, 'medeniyetler buluşması' adını verdiği koleksiyonunu müşterileriyle buluşturdu.

Nautica - Türkiye distribütörlüğü İmaj Saat tarafından yürütülen Nautica 'Odyssea' modeli sadelikten hoşlanan erkekler için hazırlanmış. Bu modelde beylerin zevklerine özel tasarlanmış çelik kadranı da bulunuyor. Satış fiyatı ise 577 dolar.

Kom - Kom iç giyim, likralı kadife kumaştan iç çamaşırı seti 'Victorien Kadife'yi hazırladı. Sadece siyah renkte üretilen bu sette kullanılan atlet aynı zamanda dış giysi olarak da kullanılıyor.

Vertex - Kas ağrılarını gidermek , günlük yaşamın yol açtığı yorgunluk ve stresten kurtulmak için üretilen Vertex masaj koltuğu Bestrest tarafından Türkiye'de satışa sunuluyor. Vertex, dokunmatik ve aydınlatmalı LCD ekranıyla kullanım kolaylığı sağlarken, MP3çaları ile müzik keyfi de yaşatıyor.