Vodafone'dan 3G alana Teknosa'dan 1000 liralık çek

İSTANBUL - Vodafone ve Teknosa, ortaklaşa bir ‘Bilgisayar Kampanyası’ düzenledi. Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında hazırlanan özel paketlerden 1 GB ya da 5 GB aylık mobil internet paketlerinden birini alanlar, ücretsiz mobil modem ve Teknosa’dan bin liralık indirim çeki kazanacak.
5 Ağustos-30 Eylül arasında Vodafone’un Türkiye’de 3G  farkıyla sunduğu özel Vodafone mobil modem internet paketlerinden 1 GB ya da 5 GB seçeneklerini 65 lira veya 75 liraya alan ve 24 ay süresince kullanmayı taahhüt eden herkes, ‘HSUPA 7.2/2.0 Mbps’ Vodafone mobil modeme ücretsiz sahip olurken, tüm Teknosa mağazalarında kullanabilecekleri bin liralık indirim çeki kazanacak.
Vodafone aboneleri, bin liralık indirim çeklerini Teknosa’lardan yapacakları dizüstü, masaüstü ve netbook bilgisayar alımlarında 31 Aralık’a kadar kullanabilecek. Kampanya süresince Vodafone aboneleri, Toshiba’nın ‘L500-13T’ dizüstü bilgisayarını da KDV hariç bin 99 dolar yerine KDV hariç 849 dolara alabilecek. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti:
“3G ile Türkiye hızlı iletişim çağına giriyor. Türkiye’yi Vodafone 3G farkıyla tanıştırıyor olmaktan gurur duyuyoruz. 3G ile ülkemizde interneti sabit hatlara bağlı kalmadan, süper bir hızla özgürleştirerek tüm halkımızla buluşturmak adına bugüne kadar yapılmış en iddialı kampanyaya imza attık. Kampanyamız çerçevesinde Teknosa ile işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Halkımız kampanyamız sayesinde, mekandan bağımsız süper hızlı internet deneyimi için gerekli her şeye çok makul fiyatta ulaşmış olacak. Kampanyamızın, ülkemizde sınırlı olan internet kullanımının yaygınlaşması adına önemli bir başlangıç olduğuna inanıyoruz.”
Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane ise, kampanyanın eylül ayı öncesinde okul açılış dönemine de hazırlık olması açısından önem taşıdığına değindi. (Radikal)