Yiğit Bulut'tan dolar tweetleri...

Yiğit Bulut'tan dolar tweetleri...
Yiğit Bulut'tan dolar tweetleri...
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, dolardaki yükselişi 'gerçeklere aykırı ve spekülatif' bulduğunu açıkladı.

RADİKAL - Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut dolar kurunun 2.70'i aşmasına ilişkin Twitter ’dan açıklamalarda bulundu. Bulut, “ Euro -dolar paritesi 1 üstünde kaldığı sürece son atağın başladığı 2,55-2,63 bandı üstündeki değerler piyasa gerçeklerine aykırı ve spekülatif” ifadelerini kullandı. ( REUTERS )

İşte Bulut’un o tweet’leri:
Ve dolar 2.70'i de aştı!

bigPara.com

  ETİKETLER:

  Twitter

  ,

  Euro

  ,

  Yiğit Bulut

  ,

  Reuters

  ,

  Piyasa

  ,

  tweet

  http://www.radikal.com.tr/133618513361854

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  eee hacı - user1052107

  kılavuzu karga olanın burnu pislikten kurtulmaz

  bu adam dehşet akıllı - hamzaakyol

  her konuşması, her beyanatı, her duruşu başdanışmanlığı ne kadar hakettiğini gösteriyor. birileri ile dalga geçiyor ama bizimle mi yoksa kendisi ile mi onu anlayamıyoruz. Sadece dalga geçtiğini anlayabiliyoruz. onu da nerden anlıyoruz? şurdan: hem doların artışının spekülatif olduğunu söylüyor, hem de bu ülkenin spekülasyon yapılamayan bir ülke olduğunu.

  .. - tlgthrm

  Telekineziyi "gerçeklere aykırı ve spekülatif" bulsaydı anlamlı olabilirdi.. Doların yükselmesi toplumda yeterince reel bir şekilde hissediliyor.

  Paranoid şizofreni - drhil

  Bu şizofreni alttipinde, bazen dine aşırı düşkünlük, metafizik, filozofik ya da cinsel uğraşlar görülebilir. Rahatsızlığı kabul etmez, belirtileri gizlemeye çalışır, sanrıları yüzünden savunmaya geçer ve toplumdan uzaklaşırlar. Düşünce bozuklukları baskındır. Kötülük görme sanrıları, büyüklük sanrıları, etkilenme fikir ve sanrıları, alınganlık, kuşkuculuk bu türde sık görülen düşünce bozukluklarıdır. Başlangıcı genellikle yavaş ve daha geç yaştadır.