Zorlu toprağa verildi

Zorlu Holding Kurucusu Mehmet Zorlu (86), doğum yeri olan Denizli'nin Babadağ ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi.
Özel bir uçakla İstanbul'dan Denizli'ye getirilen Mehmet Zorlu'nun cenazesi, karayoluyla Babadağ ilçesine ulaştırıldı.

DENİZLİ - Zorlu Holding Kurucusu Mehmet Zorlu (86), doğum yeri olan Denizli'nin Babadağ ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi.
Özel bir uçakla İstanbul'dan Denizli'ye getirilen Mehmet Zorlu'nun cenazesi, karayoluyla Babadağ ilçesine ulaştırıldı. Babadağ Çarşı Camisi'nde düzenlenen cenaze töreninde, Mehmet Zorlu'nun oğulları Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ile Zeki Zorlu, taziyeleri kabul etti. Zorlu kardeşlerin oldukça bitkin oldukları görüldü.
Zorlu'nun cenazesi, kılınan namazın ardından Babadağ Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenaze törenine, İzmir Valisi Ziya Göksu, Denizli Valisi Gazi Şimşek, Manisa Valisi Orhan Işın, Zorlu Holding Holding Üst Yöneticisi Ömer Yüngül ile üst düzey yöneticileri, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Zorlu Enerji Genel Müdürü Erhan Çetinel, bazı milletvekilleri ve parti yöneticileri, TİM Başkanı Oğuz Satıcı'nın yanı sıra çok sayıda işadamı ve vatandaş katıldı.