Asker eşlerinden yaşlılara ziyaret

Asker eşlerinden yaşlılara ziyaret
Asker eşlerinden yaşlılara ziyaret
- Elazığ İl Jandarma Alay Komutanı Albay Sefer Resuloğlu'nun eşi Işık Resuloğlu, rütbeli kadın personel ve personel eşleri, huzurevinde kalan vatandaşları ziyaret etti

ELAZIĞ (AA) - Elazığ İl Jandarma Alay Komutanı Albay Sefer Resuloğlu'nun eşi Işık Resuloğlu, rütbeli kadın personel ve personel eşleri, Elazığ Gazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi'ndeki yaşlılara ziyarette bulundu.

Işık Resuloğlu ve beraberindekiler, huzurevi sakinlerinin elini öperek onlarla bir süre sohbet etti. Resuloğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Huzurevindeki yaşlılarımızı sadece belirli günlerde değil, her zaman ziyaret edip, onların hayır dualarını almak gerekiyor'' dedi.

Personel eşleriyle bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirten Resuloğlu, ''Bu ziyaretler biraz hüzünlü oluyor ama insanın ruhuna iyi geldiğini, sık sık bu ziyaretleri tekrarlamanın ruh dünyamız açısından iyi olduğunu düşünüyorum. Herkesi de huzurevlerini ve sevgi evlerini sık sık ziyaret etmeye davet ediyorum'' diye konuştu.

Huzurevinde kalan 61 yaşındaki Nursel Başar, ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek, ''Mutluluktan uçar gibiyiz. Allah hepsinden razı olsun, darda kalmasınlar. Rabbim başımızdakilerin, askerimizin, polisimizin ömrünü arttırsın" dedi.

Terörü lanetleyen Başar, "Bizi ziyarete gelenler sağ olsunlar, sayelerinde torun hasreti gideriyoruz. İki torunum var göremiyorum. Bunlar torunumdan daha ileri derecede. Allah'a şükürler olsun, sizler varsanız, bizlerd e varız'' ifadelerini kullandı.

Başar'ın konuşması esnasında salonda bulunan rütbeli kadın personel, duygulu anlar yaşadı.

Bir basın mensubu tarafından yaşı sorulan 80 yaşındaki Hayriye Çiçek'in ''80 yaşındayım ya ben öyle küçük müyüm? Büyük bir adamım'' esprisi, herkesi güldürdü.


  ETİKETLER:

  Sohbet

  ,

  Çiçek

  ,

  Kadın

  ,

  ruh

  ,

  personel

  ,

  jandarma

  ,

  zaman