Belediye Başkanı Yanılmaz, Hayır Çarşısı'nda incelemelerde bulundu

Belediye Başkanı Yanılmaz, Hayır Çarşısı'nda incelemelerde bulundu
Belediye Başkanı Yanılmaz, Hayır Çarşısı'nda incelemelerde bulundu
- Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz, hizmete açılan Hayır Çarşısı'nda incelemelerde bulundu.

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, hizmete açılan Hayır Çarşısı'nda incelemelerde bulundu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Yanılmaz, kısa bir süre önce belediyeye ait Doğukent Düşkünler Yurdu bünyesinde hizmete açılan Hayır Çarşısı'nı ziyaret etti.

Elazığlıların çarşıya yoğun ilgi gösterdiklerini ifade eden Yanılmaz, destek sağlayan, yardımda bulunan hemşehrilerine teşekkür etti. 

Hayır Çarşısı'nın yılın 365 günü hizmette olacağını belirten Başkan Yanılmaz, "Yardımlarıyla katkı sağlamak isteyenler veya bu yardımlardan yararlanmak isteyenlerin, Elazığ Belediyesi'ne ait 0 424 225 19 21 no'lu telefonu veya 153 Beyaz Masa hattı ile irtibat sağlamaları gerekiyor. Gelen destek telefonlarının ardında harekete geçecek ekiplerimiz, vatandaşlarımızın adreslerine ulaşarak, bu yardımları toplayacak ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Hayır Çarşımıza destekte bulunan hemşehrilerimize teşekkür ediyor, yardım ve desteklerini bekliyorum" ifadelerini kullandı. 

Vatandaşlar arasında birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik köprüleri kurulmasını amaçlanan Hayır Çarşısı'nda, kadın, erkek ve çocuk giyimi, beyaz eşya, mobilya ve gıda reyonları bulunuyor.