Bu takside hizmette sınır yok

Bu takside hizmette sınır yok
Bu takside hizmette sınır yok
- Elazığ'da, aracında mini televizyon ve su ısıtıcı bulunduran taksici Nuri Özen, içecek ve çikolata ikramının yanı sıra kablosuz internet erişim imkanı sunduğu müşterilerine, her kulağa hitap eden müzik arşiviyle adeta "sınırsız hizmet" veriyor - Özen: "Müşterilerim evlerinde nasıl rahat ediyorsa taksimde de öyle rahat etmelerini istedim ve böyle bir proje geliştirdim"

ELAZIĞ (AA) - BESTAMİ BODRUK - Elazığ'da, aracında mini televizyon ve su ısıtıcı bulunduran taksici Nuri Özen, içecek ve çikolata ikramının yanı sıra kablosuz internet erişim imkanı sunduğu müşterilerine, her kulağa hitap eden müzik arşiviyle adeta "sınırsız hizmet" veriyor.

Nuri Özen (33), AA muhabirine yaptığı açıklamada, 6 yıldır taksicilikle uğraştığını ve yenilikleri her zaman takip ettiğini söyledi. Müşterilerine her zaman farklı hizmetler sunmaktan mutluluk duyduğunu belirten Özen, "Bu kapsamda ilk olarak aracımı değiştirdim. Sonra taksime televizyon taktırdım, kablosuz internet bağlattım. Aracıma tablet ve sıcak soğuk ikramlıklar koydum" dedi.

Özen, yaptığı yeniliklerin müşterileri ve çevresindekiler tarafından olumlu karşılandığını belirterek, "Bu değişikliklerden dolayı müşterilerimden olumlu yanıt alınca aracımda kolonya, ıslak mendil ve bay bayan parfümü bulundurarak hizmet vermeye başladım. Bazen havalimanı ve otogardan aldığım müşterilerimin bir yerlere yetişmesi gerekiyor, bana parfümüm olup olmadığını soranlar oluyordu. Bundan dolayı da taksime bay ve bayan parfümü de koydum. Her ay vizyondaki filmleri takip ederek yeni filmleri müşterilerime sunuyorum ayrıca taksimde her türden müzik var. Aracıma binenlere hangi tarz müzikleri sevdiğini sorup ona göre müşterime o müziği dinletiyorum" diye konuştu.

Özen, sunulan hizmet ve güvenin hem taksiciye hem de müşteriye artı değer kattığını ifade ederek, "Müşterilerim evlerinde nasıl rahat ediyorsa taksimde de öyle rahat etmelerini istedim ve böyle bir proje geliştirdim" dedi.

Nuri Özen'in müşterilerinden Bahadır Demirel, işi gereği sürekli olarak ticari taksi kullandığını belirterek, "Gayet konforlu bir taksi. Sıcak soğuk içecekler, internet, gazete , çikolata ve gerekli ikramlar mevcut. Bu hizmetler beni çok çok memnun etti. Hizmetin yanı sıra bize güven veriyor. Bu güven ve hizmetin Türkiye genelinde de uygulanması herkesi mutlu eder" ifadelerini kullandı.