Dumandağ'dan, MÜSİAD Elazığ Şubesi Başkanı Gök'e ziyaret

Dumandağ'dan, MÜSİAD Elazığ Şubesi Başkanı Gök'e ziyaret
Dumandağ'dan, MÜSİAD Elazığ Şubesi Başkanı Gök'e ziyaret
ELAZIĞ (AA) - Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi Başkanı İbrahim...

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi Başkanı İbrahim Gök'ü ziyaret etti.

Dernekten yapılan yazılı açıklamada, ziyarette Dumandağ, MÜSİAD Elazığ Şubesi Başkanlığı'na yeniden seçilen Gök'ü tebrik etti.

Gök'ün bugüne kadar ortaya koyduğu başarılı çalışmaları bundan sonra da devam ettireceğine inandığını ifade eden Dumandağ, "Elazığ Ticaret Borsası olarak kendileriyle her zaman istişare halinde olduk ve bundan sonraki süreçte de çalışmalarımıza bu doğrultuda devam edeceğiz. Kongrelerinin ve yeniden seçilmiş olmalarının hayırlara vesile olmasını temenni ediyor kendilerine başarılar diliyorum" açıklamasında bulundu.

Gök ise ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu aktararak, "Bizler şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de kendileriyle sürekli istişare halinde olup Elazığımızın menfaatleri noktasında sürekli ortak paydada buluşacak ve çalışmalarımıza bu doğrultuda devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.


    ETİKETLER:

    MÜSİAD

    ,

    zaman