Elazığ Belediyesi altyapı toplantısı

Elazığ Belediyesi altyapı toplantısı
Elazığ Belediyesi altyapı toplantısı
ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediyesinde altyapı çalışması yapan kurumlarla Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) toplantısı gerçekleştirildi. Belediyeden...

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediyesinde altyapı çalışması yapan kurumlarla Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) toplantısı gerçekleştirildi.

 Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, altyapı çalışması yapan kurumlar arasında koordinasyonun sağlanması ve kazı çalışmalarında plan ve programa uyulması konusunda görüş birliğine varılan toplantıda, kurum temsilcileri altyapı çalışmaları konusunda izlenecek yol haritasıyla ilgili görüşlerini sundu.

Elazığ Belediyesi  Başkan Yardımcısı Kazım Özgür, Elazığ'ın konforlu ve yaşanabilir bir şehir olmasında belediyenin lokomotif görevi gördüğünü belirterek, şunları kaydetti:

"Eminim ki bir müddet sonra bu işin tarafları olan diğer kurumlar, bu koordinasyonun faydasını fazlasıyla görecektirir. Karşılıklı bilgi akışını sağlarsak daha güzel ve daha yaşanabilir bir şehir oluşturmuş olacağız. Bundan sonra da AYKOME'de alınan kararlar doğrultusunda tüm kurumlarımızla koordinasyon halinde çalışacağımıza inanıyorum."

Özgür, Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Türk Telekom Operasyon Müdürü Murat Dağoğlu, Aksa Elazığ Doğalgaz Dağıtım A.Ş Bölge Müdürü Zülküf Turhan, Belediye Fen İşleri Müdürü Ali Şiş, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Şahin Duman ve ilgili diğer kurum müdürleri katıldı.