Elazığ Belediyesi internet sitesini güncelledi

Elazığ Belediyesi internet sitesini güncelledi
Elazığ Belediyesi internet sitesini güncelledi
ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediyesi, vatandaşların belediye ve kamu ile ilgili her türlü bilgiye daha rahat ulaşabilmesi için internet...

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediyesi, vatandaşların belediye ve kamu ile ilgili her türlü bilgiye daha rahat ulaşabilmesi için internet sitesini güncelledi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, vatandaşların yenilenen yüzüyle "www.elazig.bel.tr" adresi üzerinden, güncel haberler , duyurular, belediye hizmetleri, belediye ve kent rehberi, online başvuru ve sorgulamalar, kategorilerine göre hizmetler, meclis gündem ve kararları, sosyal içerikli galeriler, hava durumu, nöbetçi eczaneler, hal fiyatları, vefat duyuruları gibi bir çok bilgiye ulaşabilecek.

Vatandaşlar, yeni mobil uygulamalar sayesinde de belediyeye gelmeden her noktadan belediyeye ait haber, duyuru, borç sorgulama, öneri ve şikayet gibi işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce koordine edilecek olan ve yeniden güncellenen, kapsamı genişletilen ve görselliği yenilenen mobil uygulamalar sayesinde vatandaşların belediyecilik hizmetlerine erişimi daha hızlı ve kolay olacak.