Elazığ Belediyesinden dekoratif çöp kovaları

Elazığ Belediyesinden dekoratif çöp kovaları
Elazığ Belediyesinden dekoratif çöp kovaları
ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediyesince kentte muhtelif cadde ve sokaklara dekoratif çöp kovaları yerleştirmeye başlandığı bildirildi.Belediyeden yapılan...

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediyesince kentte muhtelif cadde ve sokaklara dekoratif çöp kovaları yerleştirmeye başlandığı bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kentin daha  modern , estetik ve kaliteli bir yapıya kavuşması için muhtelif cadde ve sokaklara modern temizlik araç-gereçleri yerleştirilmeye başlandı.

Belediye ekiplerinin "Temiz Çevre ", "Temiz Elazığ" sloganıyla çalışmalarını yürütürken kent estetiğine de dikkat edildiği ifade edilen açıklamada, çöp kovalarının tasarımlarının belediye tarafından yapıldığı belirtilerek, "İlk etapta Gazi Caddesi, Hürriyet Caddesi ve Harput Mahallesi'ne monte edilen dekoratif çöp kovalarının önümüzdeki günlerde şehrin değişik cadde ve bulvarlarına da yerleştirilmesi planlanıyor. Çevre temizliği ve halk sağlığı için çalışmalarımız devam edecek" ifadesi kullanıldı.


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  Modern

  ,

  kent

  ,

  Cadde