Elazığ Belediyesi'nden kurs

Elazığ Belediyesi'nden kurs
Elazığ Belediyesi'nden kurs
ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediyesince kat görevlisi ve servis elemanı kursu açılacağı bildirildi.Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Elazığ...

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediyesince kat görevlisi ve servis elemanı kursu açılacağı bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) tarafından turizm , otel işletmeleri ve hizmet sektöründe ihtiyaç duyulan nitelikli eleman sayısını arttırmak için kat görevlisi ve servis elemanı kursu açılacağı belirtildi.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın seçim vaatlerini bir bir hayata geçirmeye devam ettiği kaydedilen açıklamada, kentte özellikle son dönemlerde turizm, otel işletmeleri ve hizmet sektörüyle ilgili firma sayılarında artış olduğu, ortaya çıkan nitelikli kat görevlisi ve servis elemanı ihtiyacını karşılayabilmek için kurs açıldığı kaydedildi.

Kursa katılmak isteyen vatandaşların herhangi bir alt ve üst yaş sınırı aranmaksızın 30 Ocak tarihine kadar İzzetpaşa Mahallesi'nde bulunan EBEGEM'e başvuruda bulunabileceği bildirilen açıklamada, 25 kişilik sınıflardan oluşacak kursların 2 Şubat'ta başlayacağı ifade edildi.


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  ekonomi

  ,

  YAŞ

  ,

  Turizm

  ,

  Otel

  ,

  Belediye

  ,

  firma

  ,

  hizmet