Elazığ Belediyesi'nin altyapı çalışmaları

Elazığ Belediyesi'nin altyapı çalışmaları
Elazığ Belediyesi'nin altyapı çalışmaları
ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, kentin farklı mahallelerinde devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını denetledi.Belediyeden...

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, kentin farklı mahallelerinde devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını denetledi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Yanılmaz, kentin dört bir yanında gece gündüz demeden aralıksız devam eden bulvar, cadde ve sokakların bakım onarım çalışmalarını inceledi.

Elazığ'da ilk kez Sanayi, Rüstempaşa ve Mustafapaşa mahallelerinde gerçekleştirilen kumlamalı taşlarla tretuvar çalışmalarını da inceleyen Yanılmaz, şehir içi trafiği rahatlatmak için belli noktalarda bazı düzenlemeler de yaptıklarını belirterek, şunları kaydetti: 

" Kültür Parkı planlanan zamandan önce hemşehrilerimizin hizmetine sunduk ve şehrin önemli bir ihtiyacını giderdik. Hiç kimsenin yapılabilirliğine ihtimal vermediği İzzetpaşa Meydanı'nda bir düzenleme gerçekleştirdik. Valiliğin etrafı duvarlarla çevriliydi. Kimse bu duvarları kaldıracağımıza inanmadı. Projemizle ilgili yerlere başvurduk ve kabul edildi. Bizlerde 33 günde gerekli çalışmaları tamamlayarak, hizmete sunduk. Daha pek çok alanda şehrimizin gelişimi ve kaliteli yaşam standardı için, tüm ekibimizle birlikte ve tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz."


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Yaşam

  ,

  Gece

  ,

  sanayi

  ,

  başkan

  ,

  kültür

  ,

  Cadde