Elazığ Emniyet Müdürlüğünden huzur toplantısı

Elazığ Emniyet Müdürlüğünden huzur toplantısı
Elazığ Emniyet Müdürlüğünden huzur toplantısı
ELAZIĞ (AA) - Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek, Huzur Toplantıları kapsamında Doğukent Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.Emniyet müdürlüğünden...

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek, Huzur Toplantıları kapsamında Doğukent Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Emniyet müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, il emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve birim amirlerinin de hazır bulunduğu toplantıda genel güvenlik , asayiş ve trafik konuları görüşüldü.

Mahalle sakinlerinin sorunlarını dile getirdiği toplantıda İşlek, talepleri kayıt altına alarak ilgili birim amirlerine sorunların çözümü konusunda talimat verdi.

Mahallelerin güvenliği ve genel asayişin temini için mahalle sakinleriyle diyaloğa her zaman önem verdiklerini ifade eden İşlek, bu tür toplantıların belirli aralıklarla Elazığ'ın diğer bölgelerinde de devam edeceğini bildirdi.

İşlek, karşılıklı sohbet havasında geçen Huzur Toplantısı'nın sonunda mahalle sakinleriyle doğrudan iletişime geçmek amacıyla cep telefonu numarasını paylaştı.

Mahalle Sakinleri ise emniyet birimlerinin yaptığı çalışmalarından duydukları memnuniyeti belirterek, mahallenin sorunlarının çözümü noktasında kendilerini bizzat ziyaret ederek dinleyen İşlek'e ve ekibine teşekkür etti.