Elazığ Valisi Zorluoğlu, iş adamlarıyla bir araya geldi

Elazığ Valisi Zorluoğlu, iş adamlarıyla bir araya geldi
Elazığ Valisi Zorluoğlu, iş adamlarıyla bir araya geldi
- Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Elazığ'ın gelişiminin ancak sanayi yatırımlarının ivme kazanmasıyla olacağını belirtti.

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Elazığ'ın gelişiminin ancak sanayi yatırımlarının ivme kazanmasıyla olacağını belirtti.

Zorluoğlu, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi (OSB) konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda adamları ile bir araya geldi.

Toplantıda konuşan Zorluoğlu, kente yapılacak her türlü yatırımın büyük önem arz ettiğini ve desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Vali Zorluoğlu, "Kentin gelişimi ancak sanayi yatırımlarının ivme kazanmasıyla olur. Kentte yatırım gerçekleştiren tüm iş adamlarımızın her zaman yanında olduğumuzu ve devlet olarak her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu ifade etmek isterim" dedi.

Elazığ OSB Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk ise, beşinci kısımda gerçekleştirilen yatırımlar ile eş zamanlı olarak yürütülen altyapı çalışmalarının hızla devam ettiğini ve eksikliklerin giderilmesi konusunda Elazığ OSB çalışanları olarak büyük bir gayret içerisinde olduklarını kaydetti.

 


  ETİKETLER:

  OSB

  ,

  Yatırım

  ,

  Konferans

  ,

  sanayi

  ,

  ,

  zaman

  ,

  yönetim