Elazığ'da, Diş Hekimleri Bilimsel Toplantısı düzenlendi

Elazığ'da, Diş Hekimleri Bilimsel Toplantısı düzenlendi
Elazığ'da, Diş Hekimleri Bilimsel Toplantısı düzenlendi
ELAZIĞ (AA) - Elazığ'da, Diş Hekimleri Bilimsel Toplantısı gerçekleştirildi.Kentteki bir otelde düzenlenen toplantı sonrası basın mensuplarına...

ELAZIĞ (AA) - Elazığ'da, Diş Hekimleri Bilimsel Toplantısı gerçekleştirildi.

Kentteki bir otelde düzenlenen toplantı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Elazığ, Tunceli ve Bingöl Diş Hekimleri Odası Başkanı Hüseyin Taşkan, Diş Hekimleri Bilimsel Toplantısı'nın Elazığ'da yapılmasının mutluluk verici olduğunu belirtti.

Farklı İllerden gelen diş hekimlerinin katılımı ile düzenlenen toplantıya ilginin beklenenden fazla olmasının sevindirici olduğunu ifade eden Taşkan, amaçlarının diş hekimliği alanında dünyada kullanılan son teknolojiler hakkında bilgi alı verişinde bulunmak olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Diş hekimliği mesleğinin gelecek nesillere gelişerek aktarılmasını istediğimiz için böyle bir toplantı yaptık. Herkes memnun oldu. Sadece diş hekimleri değil, diş hekimlerine malzeme satan sektördeki arkadaşlarda buradaydı. Onlar içinde güzel oldu. Bugün diş tedavisinde  Amerika ve  Avrupa 'da neler yapılıyorsa Elazığ'da da o yapılsın diye hocalarımız gelip arkadaşlarımızı bilgilendirdiler."