Elazığ'da Harput konuşmaları programı

Elazığ'da Harput konuşmaları programı
Elazığ'da Harput konuşmaları programı
ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediyesi tarafından her ay düzenlenen Harput konuşmaları programında, "Yeni Türkiye Yolunda Kadınlarımız" konusu ele...

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediyesi tarafından her ay düzenlenen Harput konuşmaları programında, "Yeni Türkiye Yolunda Kadınlarımız" konusu ele alındı.

 Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen programda, gazeteci yazar Süleyman Özışık konuşmacı olarak katıldı. 

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yaptığı konuşmada, kadınların sadece 8 Mart'a değil her zaman için yanlarında olmaya çalıştıklarını belirterek, bu kapsamda belediye olarak kadınlara yönelik sosyal ve kültürel faaliyetlere önem verdiklerini söyledi.

Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladığını ifade eden Yanılmaz, "Biz cennetin annelerin ayaklarının altında olduğu inancı ile hareket eden bir nesiliz ve bu inancın sahipleriyiz. Toplum içinde kadınlarımıza, annelerimize ve yavrularımıza ne kadar değer verirsek o kadar toplum olma bilincine sahip olduğumuzun inancındayız" diye konuştu.