Elazığ'da oteldeki patlama

Elazığ'da oteldeki patlama
Elazığ'da oteldeki patlama
- Vali Zorluoğlu: - "Yaralılar şu anda hastanede. Birinin hayati tehlikesi bulunduğu yönünde bilgi verildi"

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, bir otelde meydana gelen patlamada yaralanan 3 kişiden birinin hayati tehlikesinin bulunduğunu bildirdi. 

Zorluoğlu, Çarşı Mahallesi Hürriyet  Caddesi'ndeki bir otelin 6. katında meydana gelen patlama sonrası olay yerinde incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı. 

Burada gazetecilere açıklama yapan Zorluoğlu, saat 11.30 sıralarında otelin en üst katında, henüz bilinmeyen nedenle patlama meydana geldiğini söyledi.

Patlamada yaralanan 3 kişinin hastaneye intikal ettirildiğini belirten Zorluoğlu, " Olay yeri inceleme ekiplerimiz ve diğer uzmanlarımız incelemelerini yapıyor. Şu anda olayın sebebiyle alakalı herhangi bir açıklama yapmam mümkün değil. İnceleme sonucunda olayın neden meydana geldiği hususu netlik kazanacak. Kamuoyuyla paylaşacağız" dedi. 

Zorluoğlu, yaralıların hastanede tedavi altında olduğunu dile getirerek, şöyle konuştu:

"Birinin hayati tehlikesi bulunduğu yönünde bilgi verildi. Diğer ikisinin durumunun iyi olduğunu biliyoruz ama onu da takip ediyoruz. Şu an için kimlikleriyle alakalı açıklama yapmayacağız. Bilahare kimliklerini de açıklarız."