Elazığ'da, özel okullardan çocuklara etkinlik

Elazığ'da, özel okullardan çocuklara etkinlik
Elazığ'da, özel okullardan çocuklara etkinlik
ELAZIĞ (AA) - Elazığ'da, özel eğitim kurumlarınca çocuklara yönelik etkinlik gerçekleştirildi.Kentteki bir alışveriş merkezinin önünde...

ELAZIĞ (AA) - Elazığ'da, özel eğitim kurumlarınca çocuklara yönelik etkinlik gerçekleştirildi.

Kentteki bir alışveriş merkezinin önünde gerçekleştirilen programda, özel okullar açtıkları stantlarda çocuklara boyama ve hikaye kitapları, balon, pamuklu şeker gibi çeşitli hediyeler dağıttı. Minik öğrenciler tarafından sunulan çayda çıra gibi folklor gösterilerinin de yer aldığı etkinlikte çocuklar müzik eşliğinde neşeli dakikalar geçirdi.

Kentteki bir özel okulun basın koordinatörü Metin Eren Erol, AA muhabirine yaptığı açıklamada,  23 Nisan tarihinde düzenlemeyi planladıkları etkinliği kötü hava muhalefeti dolayısıyla bugüne ertelemek zorunda kaldıklarını belirtti.

Düzenlenen etkinliğe vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden Erol, şunları söyledi:

"Burada çeşitli özel eğitim kurumlarının ortak organizasyonuyla bir şenlik düzenledik. Her okul burada kendi stantlarını kurdu. Bu stantları açmamız da ki neden hem çocuklarla hem de velilerle iç içe olmak. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızla onların bayramında hep birlikte neşeli dakikalar geçirmek istedik. Gecikmiş bir etkinlik de olsa vatandaşların göstermiş olduğun yoğun ilgi bizleri çok mutlu etti."