Elazığ'da yılan operasyonu

Elazığ'da yılan operasyonu
Elazığ'da yılan operasyonu
- Bir apartman dairesine girdiği iddia edilen yılan, ekiplerin aramaları sonucu bulunamayınca evde ilaçlama yapıldı

ELAZIĞ (AA) - Elazığ'da bir apartman dairesine girdiği iddia edilen yılan, ekiplerin aramaları sonucu bulunamayınca evde ilaçlama yapıldı.

Alınan bilgiye göre, Akpınar Mahallesi Kuluöztürk Sokak'ta bulunan bir apartmanın birinci katındaki daireye yılan girdi ihbarı üzerine korku ve paniğe kapılan apartman sakinleri binayı boşalttı.

Olay yerine çağrılan itfaiye, polis ve Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin dairede yaptıkları aramada, yılana rastlanmadı. Belediye ekipleri, dairede ilaçlama yaptı.

Dairede oturan Nazmi Dağ (59), AA muhabirine yaptığı açıklamada, dışarıda olduğu esnada çocuklarının kendisini arayarak eve yılan girdiğini söylediklerini anlattı.

Bunun üzerine polise ve itfaiye ekiplerine haber verdiklerini dile getiren Dağ, ekiplerin evde arama yaptıklarını ancak yılanı bulamadıklarını ifade ederek, "Köyden geldiğim sırada çocuklar aradı. Evde yılan gördüklerini söylediler. Belediyeye haber verdik, ekipler geldi. Her tarafı aradılar, bir şey bulamadılar. İlaçlama yaptılar" diye konuştu. 


  ETİKETLER:

  haber

  ,

  Belediye

  ,

  İddia