Elazığ'daki Paralel Devlet Yapılanması operasyonu

Elazığ'daki Paralel Devlet Yapılanması operasyonu
Elazığ'daki Paralel Devlet Yapılanması operasyonu
- "Vergi ve evrakta usulsüzlük" gerekçesiyle bir dershanenin iki şubesinde yapılan aramada çok sayıda evrak ve dokümana el konuldu

ELAZIĞ (AA) - Elazığ'da "Vergi ve evrakta usulsüzlük" yapıldığı gerekçesiyle bir dershanenin iki şubesinde yapılan aramada çok sayıda evrak ve dokümana el konuldu.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Özel Erkan Fırat Eğitim Merkezi Dershanesinin (FEM) Malatya Caddesi ve İzzetpaşa Mahallesi'ndeki iki şubesine düzenlenen operasyonda aramalar akşam saatlerine kadar devam etti.

Dershanelerde yapılan incelemelerde, çok sayıda evrak ve dokümana el konularak incelenmek üzere emniyete götürüldüğü öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen çalışma kapsamında, Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, dün sabah saatlerinde Özel Erkan Fırat Eğitim Merkezi Dershanesinin (FEM) Malatya Caddesi ve İzzetpaşa Mahallesi'ndeki iki şubesine "Vergi ve evrakta usulsüzlük" yapıldığı gerekçesiyle operasyon düzenlemişti.