Elazığspor'a destek yürüyüşü

Elazığspor'a destek yürüyüşü
Elazığspor'a destek yürüyüşü
ELAZIĞ (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'un taraftarları, takımlarına destek olma amacıyla yürüyüş düzenledi.Kulüp otobüsü ile Öğretmen Evi...

ELAZIĞ (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'un taraftarları, takımlarına destek olma amacıyla yürüyüş düzenledi.

Kulüp otobüsü ile  Öğretmen Evi önüne gelen bordo-beyazlıları, çok sayıda  taraftar grubu davul eşliğinde, sloganlar atarak karşıladı.

Taraftarların yoğun sevgi gösterilerinde bulunduğu Elazığsporlu futbolcuların otobüsten inmesiyle kalabalığın oyunculara ulaşmaya çalışırken itişmeleri sonucu bir ara arbede yaşandı. 

Daha sonra Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Teknik Direktör Ümit Özat ve futbolcular, taraftarların sloganları eşliğinde Öğretmen Evi önünden Ahmet Aytar Meydanı'na kadar yürüdü.

Meydana gelindiğinde tekrar arbede yaşanması sonucu futbolcular kulüp otobüsüne binmek zorunda kaldı. Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk'ün sakin olma çağrısında bulunması ve polis ekiplerinin müdahelesi sonucu taraftarların sakinleşmesinin ardından futbılcular tekrar otobüsten indi.

Burada bir konuşma yapan Öztürk, taraftarlara göstermiş oldukları ilgi ve desteklerinden dolayı kulüp adına teşekkür ederek, "Burası Elazığspor, hepimiz bir gün bu mevkileri ve makamları terk eder gideriz ama giderken Rabbim vebal altında, kul hakkıyla bıraktırmasın. Hepimiz toprak oluruz ama Elazığspor mahşere kadar yaşayacaktır. Çünkü sizler varsınız. Sizler bu takım açken de yanındaydınız, tokken de yanındaydınız" diye konuştu.

Konuşmanın ardından Öztürk, teknik direktör Ümit Özat ve futbolcular, taraftarlara Elazığspor forması dağıttı.