Huzurevinin kadın sakinlerine saç bakımı

Huzurevinin kadın sakinlerine saç bakımı
Huzurevinin kadın sakinlerine saç bakımı
ELAZIĞ (AA) - Elazığ Kuaförler Odası'na mensup kadın kuaförler, Gazi Huzurevi'nde kalan kadınlara saç bakımı yaptı.Huzurevine ziyarette bulunan...

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Kuaförler Odası'na mensup kadın kuaförler, Gazi Huzurevi'nde kalan kadınlara saç bakımı yaptı.

Huzurevine ziyarette bulunan kuaförler, yanlarında getirdikleri karanfilleri yaşlılara hediye etti. Daha sonra huzurevi sakinlerinin saç bakımı yapıldı.

Elazığ Kuaförler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, saç bakımın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, yaşlılar haftası dolayısıyla cemiyete olarak huzurevinde kalan yaşlıların saç bakımlarını gerçekleştirerek bir nebzede olsa onlara yardımcı olmaya çalıştıklarını belirtti.

Türkoğlu, "Yaşlılarımızı yılın 12 ayı hatırlamak ve onlara ziyaretlerde bulunmak gerekiyor. Teyzelerimizin, annelerimizin ve büyüklerimizin ziyaretlerden dolayı mutlu olduklarını görmek gerçekten çok güzel bir duygu. Bize destek veren tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

Gazi Huzurevi Müdür Yardımcısı Mahmut Şahin ise yaşlılar haftası dolayısıyla vatandaşların huzurevine yoğun ilgi gösterdiklerini ifade etti.


    ETİKETLER:

    Hediye

    ,

    Kadın