Keban'dan kısa kısa

Keban'dan kısa kısa
Keban'dan kısa kısa
ELAZIĞ (AA) - 8. Uluslararası Çayda Çıra Film Festivali kapsamında kente gelen sinema ve dizi oyuncuları Keban ilçesini gezdi.Elazığ Kültür ve Sanat...

ELAZIĞ (AA) - 8. Uluslararası Çayda Çıra Film Festivali kapsamında kente gelen sinema ve dizi oyuncuları Keban ilçesini gezdi.

Elazığ Kültür ve Sanat Derneği tarafından organize edilen festival çerçevesinde Keban ilçesine gezi düzenlendi. Sinema ve dizi oyuncuları Anta Toros, Aydan Canbula, Aslı Omag, Ececan Gümeci, Metin Keçeci, Meltem Miraloğlu, Yakup Yavru, Tuğrul Meteer ve Volkan Keskin geziye katıldı.

İlk olarak Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı'yı makamında ziyaret eden oyunculardan Anta Toros, temsili olarak başkanlık makamına oturdu. Toros, Keban'ın kadın bir belediye başkanı tarafından yönetildiğinin ilçenin temizliğinden belli olduğunu dile getirdi.

Oyuncular daha sonra Keban Baraj Gölü'nün yanı sıra ilçedeki tarihi ve turistik mekanları gezdi.

- Kaymakam Baskın, kariyer günlerinin konuğu oldu

Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın, Keban Musa Coşkun Ortaokulu tarafından mesleki rehberlik etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Gelecekteki Mesleğim" isimli kariyer günlerinin ilk konuğu oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen programda Baskın, öğrencilere Kaymakamlık hakkında bilgiler verdi.