Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Elazığspor Yardımcı Antrenörü Engin: "Oyuncularımıza bugün göstermiş oldukları mücadeleden, hırstan dolayı teşekkür ediyoruz" - Samsunspor Teknik Direktörü Altın: "Büyük bir avantaj kaçırdık ama önümüzde 10 maç daha var"

ELAZIĞ (AA) - Elazığspor Yardımcı Antrenörü Önder Engin, Samsunspor maçında gösterdikleri mücadele ve hırstan dolayı futbolcularına teşekkür etti.

Engin, PTT 1. Lig'de 0-0 sona eren Elazığspor-Samsunspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, ligin bitmesine 10 hafta kaldığını, kazandıkları 28 puanın ligde kalmak adına çok önemli olduğunu belirtti. 

Sahada yer alan 6 futbolcunun yaş ortalamasının 23 olduğuna dikkati çeken Engin, "Bu, Türk futbolu adına çok güzel bir gelişmedir. Oyuncularımıza  bugün göstermiş oldukları mücadeleden, hırstan dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

 

- Samsunspor cephesi

 

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın da Elazığspor'un maçta çok iyi organize olduğunu dile getirerek, "Bizi çok iyi analiz etmişler ve gol yollarımızı tamamen kontrol altında tuttular. Elazığspor'u kutluyorum" dedi.

Maçta net gol pozisyonları olmadığını dile getiren Altın, şöyle konuştu:

"Ufak tefek pozisyonlara girdik ama net bir pozisyonumuz yoktu. Futbolcularımı kutluyorum, pozisyon yaratmak için tüm varyasyonları denedik. Maalesef güzel futbolu, golle süsleyemedik. Büyük bir avantaj kaçırdık ama önümüzde 10 maç daha var. Biz çok iyi bir takımız. Takımıma ve futbolcularıma inanıyorum." 


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  YAŞ

  ,

  PTT 1. Lig

  ,

  Elazığspor

  ,

  Bugün

  ,

  Lig

  ,

  gol

  ,

  maç