Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
ELAZIĞ (AA) - Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimine ilişkin, "Milletimiz, istikrardan, huzurdan,...

ELAZIĞ (AA) - Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimine ilişkin, "Milletimiz, istikrardan, huzurdan, barıştan, kardeşlikten, birlik ve beraberlikten yana olduğunu göstermiştir" dedi.

Bahşi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 26'ıncı Dönem Milletvekili Genel Seçiminin ülkeye, millete ve İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.

 Seçimde milli iradenin tecelli ettiğini belirten Bahşi, "Milletimiz, sağ duyusunu göstererek büyük bir katılımla sandığa koşarak istikrardan, huzurdan, barıştan, kardeşlikten, birlik ve beraberlikten yana olduğunu göstermiştir" ifadesini kullandı. 

Halkın, 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde tüm siyasi partilere açıkça mesajlarını verdiğini ifade eden Bahşi, şöyle konuştu:

"Önümüzdeki süreçte başta anayasa değişikliği olmak üzere çözüm süreci gibi önemli iç ve dış sorunlara yönelik adımlar kararlılıkla atılmalıdır. Atılacak adımlarda sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleriyle istişareler yapılmalıdır. Hem ilimizde hem de Türkiye genelinde siyasi iktidar kucaklayıcı bir politika ile sorumluluğunu yerine getirmelidir. Seçimin ilimize, ülkemize, milletimize ve gönül coğrafyamıza hayırlara vesile olmasını dilerim."