Selvi Kılıçdaroğlu Elazığ'da

Selvi Kılıçdaroğlu Elazığ'da
Selvi Kılıçdaroğlu Elazığ'da
- CHP Elazığ milletvekili adayı Gürsul'a destek için gelen kente gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Elazığ TSO Başkanı Alan'ı ziyaret etti

ELAZIĞ (AA) - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan'ı ziyaret etti.

CHP Elazığ Milletvekili adayı Fatih Gürsul'un seçim çalışmalarına destek için kente gelen Selvi Kılıçdaroğlu, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Alan'ı ziyaretinde kadın girişimcilerle bir araya geldi.

Alan, yaptığı açıklamada, Selvi Kılıçdaroğlu'nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. 

- "Bir oyumuz var, gidip onu vereceğiz" 

Türkiye 'de kadınların her alanda daha faal olmasını istediklerini söyleyen Kılıçdaroğlu da kadının doğası gereği üretken olduğunu aktardı.

Her şeyden önce barışa gereksinim bulunduğunu ifade eden Selvi Kılıçdaroğlu, ''Önümüzde bir seçim var. Bütün insanlar neye inanıyorlarsa, gidip oylarını kullanmalarını istiyoruz. Demokraside en büyük şeyimiz budur. Bir oyumuz var, gidip onu vereceğiz'' dedi.

Milletvekili adayı Gürsul da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'nun kendisine Elazığ'dan milletvekil adayı olmasını teklif ettiğinde tereddüt etmeden kabul ettiğini aktardı.

Konuşmaların ardından Alan, Kılıçdaroğu'na Baskil kayısısı hediye etti.