Sporculardan Rektör Demirdağ'a ziyaret

Sporculardan Rektör Demirdağ'a ziyaret
Sporculardan Rektör Demirdağ'a ziyaret
ELAZIĞ (AA) - Fırat Üniversitesi (FÜ) Badminton ve Tenis takımı, FÜ Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ'ı ziyaret etti.Üniversiteden yapılan yazılı...

ELAZIĞ (AA) - Fırat Üniversitesi (FÜ) Badminton ve Tenis takımı, FÜ Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ'ı ziyaret etti.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete, FÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Arslan, takım antrenörleri ve sporcular katıldı.

Demirdağ, FÜ sporcularının ve takımlarının önemli başarılara imza attıklarını belirterek, kazanılan başarıların üniversitenin tanıtımı noktasında önemli olduğunu kaydetti.

FÜ sporcularını göstermiş oldukları başarılardan dolayı kutladığını aktaran Demirdağ, "Üniversitelerarası spor müsabakalarında spor takımlarının başarılı sonuçlar almasında emeği geçen Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Arslan başta olmak üzere antrenörlerimizi, öğretim elemanlarımızı ve öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı kutluyorum" ifadelerini kullandı.


    ETİKETLER:

    spor