Vartaş Elazığspor Teknik Direktörü Bektaş:

Vartaş Elazığspor Teknik Direktörü Bektaş:
Vartaş Elazığspor Teknik Direktörü Bektaş:
- "Boluspor maçında kesinlikle son iki haftanın kötü gidişatına bir 'dur' dememiz, kesinlikle galibiyetle dönmemiz lazım"

ELAZIĞ (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Vartaş Elazığspor'un teknik direktörü Bayram Bektaş, "Boluspor maçında kesinlikle son iki haftanın kötü gidişatına bir 'dur' dememiz, kesinlikle galibiyetle dönmemiz lazım" dedi.

Bordo-beyazlı ekibinin teknik direktörü Bektaş, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, Boluspor maçı hazırlıklarına devam ettiklerini söyledi. Bir eksikliklerinin olmadığını anlatan Bektaş, geçen hafta oynadıkları Samsunspor maçında alınan mağlubiyetin üzüntüsünü atlattıklarını ve moral olarak toparlandıklarını belirtti. 

Samsunspor maçını nasıl kaybettiklerini çok düşündüklerini ifade eden Bektaş, şöyle konuştu:

"Bazı konularda daha dikkatli olmamız gerekiyor. Bazı bölgelerde çok basit hatalar yaparak üzüldük. Bazen olabiliyor, ama yapmamamız lazım. Bunun üzerinde biraz daha çalışıyoruz, daha dikkatli olmamız lazım. Çünkü maçın geneline baktığımız zaman gerçekten rakibin bizi yenmek için ortaya bir şey koyduğunu göremedik. İstek ve arzulu ama bunu karşılık da biraz acemice hareket ettiğimizi düşünüyorum. Çok acele ederek bir telaşa kapıldık. Kalemizde de iki gol gördük, çok basit goller."  

Boluspor maçında Vartaş Elazığspor'a yakışan bir oyunla galip gelmek istediklerini kaydeden Bektaş, konuşmasını şöyle tamamladı:

"Boluspor maçında kesinlikle son iki haftanın kötü gidişatına bir 'dur' dememiz, kesinlikle galibiyetle dönmemiz lazım. Bunun için de hazırız. Çünkü ilerleyen haftalarda zor maçlarımız var. Ancak, içeride de iki hafta üst üste maçımız olduğunu varsayarak ilk yarıyı güzel bir yerde bitirmeyi hedefliyoruz. Bu hususta bu maç bizim için çok önemli. İnşallah güzel bir oyunla, Vartaş Elazığspor'a yakışan bir futbolla galip geliriz."

Toplantının ardından Vartaş Elazığspor, kulüp tesislerinde, Bektaş yönetiminde Boluspor maçı hazırlıklarına devam etti.