Vartaş Elazığspor Teknik Direktörü Üzülmez:

Vartaş Elazığspor Teknik Direktörü Üzülmez:
Vartaş Elazığspor Teknik Direktörü Üzülmez:
"Hep beraber Elazığspor'u en iyi yerlere getireceğiz"

ELAZIĞ (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Vartaş Elazığspor'un teknik direktörü İbrahim Üzülmez, "Hep beraber Elazığspor'u en iyi yerlere getireceğiz" dedi.

Bordo-beyazlı ekip, 1461 Trabzon maçı hazırlıklarına, göreve yeni getirilen teknik direktör Üzülmez yönetiminde kendi tesislerinde yaptığı çalışmayla devam etti.

Üzülmez, gazetecilere yaptığı açıklamada, hem karakter anlamında hem de yetenek anlamında iyi bir takıma sahip olduklarını söyledi.

Eksikliklerini gidererek Vartaş Elazığspor'u iyi yerlere getireceklerini ifade eden Üzülmez, "Başarıya aç bir insanım, dolayısıyla bunu da oyuncularıma anlattım. Elazığspor'un hedefi zirve olacaktır. Bu yolda üstümüze düşen görev neyse yerine getireceğiz" ifadelerini kullandı.

Takımını yeni yeni tanımaya başladığını belirten Üzülmez, şöyle devam etti:

"Bundan önceki maçlarda yapılan hataları oyuncularımıza göstermeye çalışıyoruz.  Burada birinci görevimiz takımın saha içindeki mücadele gücünü artırmamız gerekiyor. Zaten olmazsa başarılı olma şansımız yok. Bir de ekip ruhunu ortaya çıkarmamız gerekiyor. Bunu oyuncularıma anlatıyorum. Eminim ki onlar da kendilerine yakışan, kendi üstüne düşen görevi yerine getireceklerdir. Hep beraber Elazığspor'u en iyi yerlere getireceğiz."