Vartaş Elazığspor'da Öztürk yeniden başkan seçildi

Vartaş Elazığspor'da Öztürk yeniden başkan seçildi
Vartaş Elazığspor'da Öztürk yeniden başkan seçildi
- Başkan Öztürk: "Elazığspor ligden düşerken 15 gün ağladım, 15 gün de inşallah çıkarken güleceğim"

ELAZIĞ (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Vartaş Elazığspor'da Selçuk Öztürk kulüp başkanlığına yeniden seçildi.

Öğretmenevi'nde düzenlenen ve tek liste halinde gidilen olağan genel kurulda geçerli oyların tamamını alan Öztürk, yeniden başkan oldu.

Öztürk, yaptığı konuşmada, bugün itibariyle yeni bir yönetim kurulu oluşturduklarını ve verimli bir çalışma yapacaklarına inandığını söyledi.

Kongre delegelere verdiği destek için teşekkür eden Öztürk, şöyle konuştu:

"Bugün önemli bir mutluluk yaşıyorum. Gerçekten bu büyük camianın kulüp başkanlığını yapmak benim için onur verici, gurur verici bir olay. Zaman zaman onun stresini çektik, sıkıntısını çektik, çekmeye de devam edeceğiz. Bu iş dertli bir iş. Elazığspor'un şu anda en uzun süre görev yapan başkanı biz olduk herhalde. Rabbim sağlık, sıhhat, imkan verirse bu görevi de onurla yürütmeye devam edeceğiz. İnşallah takımımız bu haftayı lider olarak kapatacaktır."  

Öztürk, bu sıkıntılı süreçte kendilerine sahip çıkan Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan'a teşekkür etti.  

Bu birlik ve bütünlüklerini devam ettirdikleri sürece önlerindeki sıkıntıları da en kısa süre içerisinde aşacaklarını dile getiren Öztürk, takımlarını her daim içeride ve dışarıda yalnız bırakmayan taraftara da teşekkürlerini sundu. 

Bu saatten sonra Elazığspor'da biraz daha fazla heyecan yaşanacağını belirten Öztürk, konuşmasını şöyle devam etti:

"Önemli bir sürece giriyoruz. Deplasmanlara gidiyoruz, rakiplerimiz 8-10 bine oynuyorsa bize de artık bu şehirde 10 bin seyirciye oynayalım. İnsanlarımız gelsin, bu işe gönül verenler gelsin. Bu çok önemli. Dün oynadığımız maçı alan taraftar. En önemli faktör taraftar. Burada 12. adama çok görev düşüyor. İmkanlarımız ölçüsünde bilet fiyatlarını çekebildiğimiz kadar aşağıya   çekebiliyoruz. Taraftarımız statta, dışarıda biz, valimizle, belediye başkanımızla, milletvekillerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, iş adamlarımızla da inşallah tek yürek tek ses olacağız. Elazığspor düşerken 15 gün ağladım, 15 gün de inşallah çıkarken güleceğim."