Yanılmaz'dan YGS'ye girecek öğrencilere başarı dileği

Yanılmaz'dan YGS'ye girecek öğrencilere başarı dileği
Yanılmaz'dan YGS'ye girecek öğrencilere başarı dileği
ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yarın, Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) girecek öğrencilere başarı dileklerinde...

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yarın, Yükseköğretime Geçiş Sınavı 'na ( YGS ) girecek öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, insanların yaşamı boyunca birçok sınavla karşı karşıya kaldığını ifade eden Yanılmaz, her ne kadar sınavlar büyük önem taşısa da sınavların yanı sıra asıl önemli olanın kişilerin topluma ve ailesine faydalı bireyler haline gelmesi olduğunu belirtti.

Belediye olarak yarın yapılacak YGS için bütün tedbirleri aldıklarını aktaran Yanılmaz, şunları kaydetti:

"Sınavın gerçekleşeceği tüm merkezlerde gürültü olmaması adına ekiplerimiz teyakkuz halinde olacak. Sürücülerin sınav esnasında klakson çalmaması, belediye ekiplerinin sınav yapılan okullara yakın cadde ve sokaklarda hiçbir çalışma yapmaması ve sınav merkezlerine yakın inşaatların faaliyetlerinin durdurulması yönünde tedbirleri aldık. Amacımız gençlerimizin dikkatlerini dağıtmadan sınavdaki başarı oranlarını artırmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimizin bir yıl boyunca hazırlandıkları YGS'de kendilerine başarılar diliyorum."