AK Partili milletvekili adayı memleketinde törenle karşılandı

AK Partili milletvekili adayı memleketinde törenle karşılandı
AK Partili milletvekili adayı memleketinde törenle karşılandı
ERZİNCAN (AA) - AK Parti Erzincan birinci sıra milletvekili adayı Talha Erol Durmaz, kente gelişinde partililer tarafından törenle...

ERZİNCAN (AA) - AK Parti Erzincan birinci sıra milletvekili adayı Talha Erol Durmaz, kente gelişinde partililer tarafından törenle karşılandı.

Durmaz,  Ankara 'da AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısının ardından havayoluyla memleketine geldi.

Partililer ve vatandaşlar tarafından karşılanan Durmaz, burada yaptığı konuşmada, seçim sürecinin Türkiye 'ye ve Erzincan'a hayırlar getirmesini temenni ettiğini söyledi.

Erzincan'ın geleceğine talip olduğunu ifade eden Durmaz, "Biz Erzincan'ın Türkiye haritasında taçlandırılmış ve en güzel noktaya oturtulmuş olduğunu görene kadar gece gündüz demeden, tatil bayram demeden çalışmayı göze aldık. Bu gayretle yola çıktık. Erzincan'ı güzel günlere ulaştırmak için önünde hiçbir engel yoktur. Erzincan'ın yapısı bu gelişim için yeterlidir. Çok güçlü, idealist bir halka sahibiz ve dünyanın beklide en güzel ve bereketli topraklarına sahibiz. AK Parti davasında, bizi çıkmış olduğumuz bu yolda yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Durmaz, daha sonra, araç konvoyu eşliğinde AK Parti il binasına geçti.

Havalimanında düzenlenen karşılama programına, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut da katıldı.