Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzincan'a geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzincan'a geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzincan'a geliyor
ERZİNCAN (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Mayıs Cuma günü Erzincan'a geleceği bildirildi. Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, makamında...

ERZİNCAN (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın 15 Mayıs Cuma günü Erzincan'a geleceği bildirildi. 

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, makamında düzenlediği basın toplantısında, "Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan  bir dizi açılışlarda bulunmak ve hemşehrilerimizle kucaklaşmak üzere ilimize geliyor. 15 Mayıs 2015 Cuma günü ilimize gelecek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için hazırlıklar aralıksız devam ediyor" dedi.

Erzincan halkının misafirperverliğini göstermek için yoğun çaba sarf ettiklerini dile getiren Kahraman, şunları kaydetti:

"Erzincanlılar olarak Cumhurbaşkanımızın ilimize yapacağı ziyaretin heyecanını yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımızın ziyareti bizim için son derece önemlidir. Ziyaret halkımız ve bizim için büyük bir onur ve gurur kaynağıdır. Erzincanlı hemşehrilerimin ziyarette Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşılayacaklarına, gerekli alakayı göstereceklerine inancım tamdır. 15 Mayıs Cuma günü ilimize gelecek Cumhurbaşkanımız ilk olarak Valiliğimizi ziyaret edecek olup, saat 18.00'de Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilecek toplu açılış töreninin ardından 3. Ordu Komutanlığı ve Erzincan Belediye Başkanlığını ziyaret edecektir."