Erzincan'da MOBESE'ye yansıyan trafik kazaları

Erzincan'da MOBESE'ye yansıyan trafik kazaları
Erzincan'da MOBESE'ye yansıyan trafik kazaları
- Kent merkezinde meydana gelen bazı trafik kazaları, MOBESE kameralarınca kaydedildi

ERZİNCAN (AA) - Erzincan'da MOBESE kameralarınca kaydedilen görüntüler, dikkatsizlik ve kural ihlallerinin yol açtığı trafik kazalarını gözler önüne serdi. 

İl Emniyet Müdürlüğü , geçen ay kent merkezinde meydana gelen ve 3 kişinin yaralandığı 7 trafik kazasının MOBESE kayıtlarını basın mensuplarıyla paylaştı. 

Kentin çeşitli noktalarındaki MOBESE kameralarınca kaydedilen kazalar, trafikte dikkatsizlik ve kural ihlallerinin sonuçlarını ortaya koydu.  

Görüntülerde, Bağ-Kur Kavşağı'nda manevra yapan otomobilin, motosiklete çarpması ile kaygan yolda kontrolden çıkan kamyonetin halk otobüsüne çarpması ve Milli Eğitim Kavşağı'nda iki hafif ticari aracın çarpışma anı yer alıyor.

Kayıtların devamında Eğitim Fakültesi Caddesi'nde virajı alamayan otomobilin duran otomobile, Bağ-Kur Kavşağı'nda da trafik ışıklarında bekleyen otomobile arkadan gelen otomobilin çarpma anı görülüyor.

Ayrıca, aynı kavşakta manevra yapan otomobilin sağındaki araca vurması ile  Dörtyol Kavşağı'nda manevra gerçekleştiren otomobille hafif ticari aracın çarpışma anı bulunuyor.