Erzincan'da teknik ve teorik işbirliği protokolü imzaladı

Erzincan'da teknik ve teorik işbirliği protokolü imzaladı
Erzincan'da teknik ve teorik işbirliği protokolü imzaladı
- Erzincan Meslek Yüksekokulu ile Şehit Cengiz Topel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında, havacılıkla ilgili teknik ve teorik işbirliği protokolü imzalandı

ERZİNCAN (AA) - Erzincan Üniversitesi (EÜ) Meslek Yüksekokulu ile Şehit Cengiz Topel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında, havacılıkla ilgili teknik ve teorik işbirliği protokolü imzalandı.

Meslek Yüksekokulunda gerçekleştirilen törende, Erzincan Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Fatih Ertugay ile Şehit Cengiz Topel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Saadci arasında protokol imzalandı. 

Ertugay, burada yaptığı konuşmada, protokolün okullar arasındaki teknik ve teorik işbirliğini sağlamak amacıyla hazırlandığını belirtti.

Meslek Yüksekokulunda Uçak Teknolojisi Programı bulunduğunu ifade eden Ertugay, "Lisemiz ise havacılık alanında eğitim veriyor. Öğrencilerimizin, her iki okulun da imkanlarından faydalanmasını istiyoruz. Öğrencilerimizi teorik ve pratik eğitim noktasında daha iyi şekilde sektöre hazırlamak için çalışıyoruz" dedi.


  ETİKETLER:

  Anadolu

  ,

  şehit

  ,

  Fatih

  ,

  Protokol

  ,

  Pratik

  ,

  eğitim