Ağrı'daki terör saldırısı

Ağrı'daki terör saldırısı
Ağrı'daki terör saldırısı
- AK Parti Erzurum İl Başkanı Yeşilyurt, Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya bazı internet siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden saldırılar başlatıldığını bildirerek, tepki gösterdi

ERZURUM (AA) - AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya bazı internet siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden saldırılar başlatıldığını bildirerek, tepki gösterdi.

Yeşilyurt, yayımladığı mesajında, "İftiracılığı kendilerine şiar edinmiş güruhların bu ahlaksızca ve kirli tezgahlarını millet bir kez daha başlarına yıkacaktır" ifadesini kullandı.

Ala'ya bazı internet siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden saldırılar başlatıldığını belirten Yeşilyurt, şunları kaydetti:

"Sayın Efkan Ala'yı ülkeye kurdukları tuzağın ve oluşturmak istedikleri kaos ortamının önünde engel görenler, daha önce de yaptıkları gibi ahlaksızca kurgulanmış bir yalanla, onu yıldırmak ve ona büyük sevgi duyan milletin sevgisini azaltmak için yeni bir iftira kampanyası başlatmıştır. Ancak iftirayı kendilerine şiar edinmiş güruhların bu ahlaksızca ve kirli tezgahlarını millet bir kez daha başlarına yıkacaktır."

Daha önce birbirlerinden farklıymış gibi görünen terör örgütleri ve paralel yapının artık birlikte hareket ettiğini, bu durumun bunların aynı üst akıl tarafından yönetildiği ve kullanıldığını ortaya koyduğunu belirten Yeşilyurt, mesajında şu ifadeleri kullandı:

"7 Haziran'ı kendileri için bir yok oluş olarak gören bu grupların, önceden ses kayıtları montajlayarak yaptıkları iftiraları TÜBİTAK gibi teknik altyapısı bulunan kurumlardan temizlenmeleri nedeniyle bu kez hayali konuşma metinleri uydurarak gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Hem il teşkilatı hem Erzurum halkı hem de millet olarak Sayın Efkan Ala'nın arkasındayız. Bu alçak iftiraları kınıyoruz. Milletin bu alçak güruha seçim sandığında en iyi cevabı vereceğine, bu kirli tezgahı başlarına yıkacağına inanıyoruz."