AK Parti Erzurum İl Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi

AK Parti Erzurum İl Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi
AK Parti Erzurum İl Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi
- Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi Kasapoğlu: "Durmak yok, çalışmaya devam edeceğiz"

ERZURUM (AA) - AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Muhammed Mehdi Kasapoğlu, "Durmak yok, çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Necip Fazıl Kısakürek Salonu'nda düzenlenen " AK Parti Erzurum İl Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi"ne Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt ile partililer katıldı.

MKYK üyesi Kasapoğlu, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin gençliğin arkasında durarak, somut bir şekilde gençliği yönetim organlarına taşıdığını söyledi.

AK Parti'nin mensubu olmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Kasapoğlu, "İşte bu mutluluğumuzu bir kez daha kongrelerimizde paylaşma imkanı bulduk. Bu vesileyle kongreye aday olan arkadaşlarımıza hayırlı olsun, yeni katılacaklara da AK Parti'ye hoş geldin temennisindeyiz. Durmak yok, çalışmaya devam edeceğiz"" dedi.

- Aziziye Belediye Başkanı Orhan'a silahlı saldırı 

Kongrede, Erzurum'da makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan'ın telgrafı okundu.

Orhan, telgrafında, "AK Parti'mizin kıymetli mensupları, değerli dava arkadaşlarım, gönül yoldaşlarım, kıymetli yol arkadaşlarım hepinizi muhabbetle yürekle selamlıyorum. Hafta içerisinde uğradığım menfur ve alçakça saldırıdan dolayı aranızda bulunamadığım için üzgün olduğumu, fakat hasta yatağımda yüreğimin sizlerle birlikte coştuğunu bilmenizi isterim" ifadesini kullandı.

Kongreye, Yakup Koçak ile Recep Polat, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı için aday oldu.