AK Parti Erzurum Milletvekili Aksak:

AK Parti Erzurum Milletvekili Aksak:
AK Parti Erzurum Milletvekili Aksak:
- "Erzurum, üzerine düşeni yapmış, tarihten gelen misyonuna sahip çıkmış ve her zaman hakkın ve haklının yanında yer almıştır"

ERZURUM (AA) - AK Parti  Erzurum Milletvekili Muhyettin Aksak, Erzurum'un üzerine düşeni yaptığını, tarihten gelen misyonuna sahip çıktığını ve her zaman hakkın ve haklının yanında yer aldığını bildirdi. 

Aksak, yaptığı açıklamada,  AK Parti 'nin il kongrelerine Erzurum'dan başlamasının tesadüfen olmadığını belirterek, partinin 12 yıllık iktidarı döneminde kentin çok büyük yatırım aldığını belirtti.

AK Parti'nin hizmet dolu kutlu bir yürüyüş gerçekleştirdiğini ve bu yürüyüşe Erzurum'dan başlamasının önemli olduğunu vurgulayan Aksak, "Erzurum Doğu Anadolu'nun en önemli şehridir. Bu özelliği sebebiyle AK Parti iktidarı döneminde cumhuriyet dönemi boyunca aldığı yatırımdan daha büyük yatırım Erzurum'a gelmiştir" ifadesini kullandı.

Halkın partilerine desteğinin, tüm Türkiye 'de olduğu gibi Erzurum'a da hizmet olarak döndüğünü vurgulayan Aksak, şunları kaydetti:

"Erzurum, üzerine düşeni yapmış, tarihten gelen misyonuna sahip çıkmış ve her zaman hakkın ve haklının yanında yer almıştır. Bundan sonra da aynı misyonuna sahip çıkacak, haktan ve hakikatten yana tavır almaya devam edecek. AK Parti'nin hizmet kervanı kutlu yürüyüşüne devam ediyor ve başbakanımız Ahmet Davutoğlu da bu kutlu yürüyüşe Erzurum'dan başlıyor."